Adını Feriha Koydum 48. Bölüm Fragmanı izle

Adını Feriha Koydum 48. Bölüm Fragmanı izle, Adını Feriha Koydum 48. Bölüm Fragmanı, Adını Feriha Koydum 48. Bölüm Fragmanı izle, Adını Feriha Koydum 48. Bölüm Fragmanı Seyret, Adını Feriha Koydum 48. Bölüm Fragmanı HD izle, Adını Feriha Koydum 48. Bölüm Fragmanı Full izle, Adını Feriha Koydum 49. Bölüm Fragmanı izle, Adını Feriha Koydum Son Bölüm Fragmanı izle

Adeta bir Türkiye gerçeğinin anlatıldığı dizide, pırıltılı Etiler dünyasının gölgesinde yaşayan bir kapıcı ailesinin, hayatla imtihanına yer veriliyor.

Dizide, ailesiyle beraber yaşadığı bodrum katından hayallerinin dünyasına seçkin bir üniversiteyi burslu olarak kazanması ile giren Feriha’nın ve ailesinin hayatı ve başlarından geçen olaylar anlatılıyor.

Kapıcının güzel kızı kendi dünyasından çıkıp, yarattığı yalan dünyanın prensesi olacaktır. Ne var ki, bir genç kızın küçük pembe bir yalan üzerine inşa ettiği yeni dünyası ailesini de çevresindeki herkesi de yutacak ve anne kızın gerçek hayatla mücadelesi adım adım geri dönüşü olmayan bir savaşa dönüşecektir.

Adını Feriha Koydum 47. Bölüm Özeti;

YENİ EVLİLERE ACI ŞOK!

Emir ve Feriha herkesten uzakta yeni bir hayata adım atarken İstanbulda ise ailelerin gerilimi artarak devam eder. Çiçeği burnunda çift, evliliklerinin tadını çıkarmaya çalışırken geçmişin kapansa da sızlayan yaralarıyla da mücadele eder. Öte yandan, Handenin baskınından sonra Koray ve Gülsüm cephesi de karışmışır. Gülsüm, Ferihanın yokluğunda Seherle yakınlaşmaya ve evliliğindeki sorunları onunla paylaşmaya başlar. Rıza, kızını evlatlıktan reddetmenin acısını kendi içinde yaşarken, Ferihanın mutluluğu ailesini geride bırakmanın hüznü ile gölgelenir. Emir ve Feriha sonunda kaçınılmazı ertelemek yerine İstanbula dönüp Rızanın karşısına çıkmaya karar verir. Ancak Rızanın yaşananlardan yorgun düşen kalbi, sürpriz bir gelişme karşısında daha fazla dayanamaz. Büyük bir heyecanla İstanbula dönen yeni evliler Rızanın kalp krizi geçirmesi ile sarsılırken bundan sonra olacakların önüne geçmek kimse için kolay olmayacaktır.

Adını Feriha Koydum 48. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir