Adını Feriha Koydum 49. Bölüm Fragmanı izle

Adını Feriha Koydum 49. Bölüm Fragmanı izle, Adını Feriha Koydum 49. Bölüm Fragmanı, Adını Feriha Koydum 49. Bölüm Fragmanı izle, Adını Feriha Koydum 49. Bölüm Fragmanı Seyret, Adını Feriha Koydum 49. Bölüm Fragmanı HD izle, Adını Feriha Koydum 49. Bölüm Fragmanı Full izle, Adını Feriha Koydum 50. Bölüm Fragmanı izle, Adını Feriha Koydum Son Bölüm Fragmanı izle

Adeta bir Türkiye gerçeğinin anlatıldığı dizide, pırıltılı Etiler dünyasının gölgesinde yaşayan bir kapıcı ailesinin, hayatla imtihanına yer veriliyor.

Dizide, ailesiyle beraber yaşadığı bodrum katından hayallerinin dünyasına seçkin bir üniversiteyi burslu olarak kazanması ile giren Feriha’nın ve ailesinin hayatı ve başlarından geçen olaylar anlatılıyor.

Kapıcının güzel kızı kendi dünyasından çıkıp, yarattığı yalan dünyanın prensesi olacaktır. Ne var ki, bir genç kızın küçük pembe bir yalan üzerine inşa ettiği yeni dünyası ailesini de çevresindeki herkesi de yutacak ve anne kızın gerçek hayatla mücadelesi adım adım geri dönüşü olmayan bir savaşa dönüşecektir.

Adını Feriha Koydum 48. Bölüm Özeti; FERİHA VE EMİR AİLELERİNİN KARŞISINDA!

Hastanede zor anlar geçiren Feriha ve Emir, yaşananlara Ünalın sebep olduğunu öğrenince bir darbe daha alır. Çiçeği burnunda çift, iki aile arasındaki düşmanlığın tahminlerinin de ötesinde oldugunu bir kere daha görür. Feriha, ailesinin tepkisine karşın hastanede kalmaya, Mehmet ise onu yakınlarında barındırmamaya kararlıdır. Rıza ve Ünal arasında neler olduğunu öğrenmek isteyen Emir, babasından hesap sorar. Ünal ve Emir arasındaki ipler artık kopma noktasındadır. Hastanede istenmeyen Feriha karışık duygular içinde savrulurken Emir her ikisi için de vargücüyle onu ayakta tutmaya çalışır. Emirin Korayda kaldığını öğrenen Aysunun oğlunu görmek için yaptığı ziyaret, karşısında Ferihayı bulmasıyla amacından sapar. Ferihanın Emirle yaşadıklarına sahip çıkmasıyla Aysun deliye döner.

Öte yandan Cansu, Sanemle ilgili büyük bir gerçeği öğrenirken, Hande Koray ve Gülsüm cephesinde ise dengeler değişmek üzeredir. Yaşadıkları zor günlerde birbirlerine tutunan Feriha ve Emir, Rıza ile konuşan Haticenin Ferihaya uzattığı elle, yeni bir yol ayrımına gelir.

Adını Feriha Koydum 49. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir