Adını Feriha Koydum 52. Bölüm Fragmanı izle

Adını Feriha Koydum 52. Bölüm Fragmanı izle, Adını Feriha Koydum 52. Bölüm Fragmanı, Adını Feriha Koydum 52. Bölüm Fragmanı izle, Adını Feriha Koydum 52. Bölüm Fragmanı Seyret, Adını Feriha Koydum 52. Bölüm Fragmanı Full izle, Adını Feriha Koydum 53. Bölüm Fragmanı izle, Adını Feriha Koydum Son Bölüm Fragmanı izle

Adeta bir Türkiye gerçeğinin anlatıldığı dizide, pırıltılı Etiler dünyasının gölgesinde yaşayan bir kapıcı ailesinin, hayatla imtihanına yer veriliyor.

Dizide, ailesiyle beraber yaşadığı bodrum katından hayallerinin dünyasına seçkin bir üniversiteyi burslu olarak kazanması ile giren Feriha’nın ve ailesinin hayatı ve başlarından geçen olaylar anlatılıyor.

Kapıcının güzel kızı kendi dünyasından çıkıp, yarattığı yalan dünyanın prensesi olacaktır. Ne var ki, bir genç kızın küçük pembe bir yalan üzerine inşa ettiği yeni dünyası ailesini de çevresindeki herkesi de yutacak ve anne kızın gerçek hayatla mücadelesi adım adım geri dönüşü olmayan bir savaşa dönüşecektir.

Adını Feriha Koydum 51. Bölüm Özeti; EMİR VE FERİHAYA ÖLÜM TUZAĞI!

Feriha, Mehmet ve Rızanın Leventle ilgili tavrı karşısında çileden çıkar. Ferihanın verdiği tepki ile kapıcı dairesi karışır. Rıza, Levent konusunda geri adım atmak zorunda kalırken Mehmet büyük yenilgi yaşar. Feriha, Leventle olanları Emire nasıl söyleyeceğini bilemez. Bir anda her şeyi öğrenen Emir ise çılgına döner. Emirin gizlenen evlilikleriyle ilgili bastırdığı bütün duygular Feriha için yıkıcı olan büyük bir patlamaya dönüşür.

Emirin sabrının taşmasıyla artık evlilik gerçeğini daha fazla saklayamayacağının farkında olan Feriha, babasıyla konuşmak için Mehmet ve Seherin Kumburgaza gitmesini bekler. Öte yandan Emiri ise büyük bir şok beklemektedir. Emir, Feriha ile ayrılıkları sırasında yaşadığı tek gecelik ilişkinin beklenmedik sonucu ile burun buruna kalır.

Feriha babasıyla konuşmaya hazırlanırken, baba olma ihtimali ile neye uğradığını şaşıran Emir ise Feriha ile nasıl konuşacağını bilemez. Bu sırada aşıkların ayrılmadığını öğrenen Cansunun akıl almaz intikam planıyla her şey yerle bir olurken, Feriha ve Emir kendilerini bir anda yaşamla ölüm arasında bulur.

Adını Feriha Koydum 52. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Adını Feriha Koydum 52. Bölüm 2.Fragmanı


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir