Adını Feriha Koydum 53.Bölüm Fragmanı İzle

Adını Feriha Koydum 53.Bölüm Fragmanı İzle, Adını Feriha Koydum 53.Bölüm Fragmanı, Adını Feriha Koydum 53.Bölüm Fragmanı İzle, Adını Feriha Koydum 53.Bölüm Fragmanı Seyret, Adını Feriha Koydum 53.Bölüm Fragmanı Full İzle, Adını Feriha Koydum 54.Bölüm Fragmanı İzle, Adını Feriha Koydum Son Bölüm Fragmanı İzle

Adeta bir Türkiye gerçeğinin anlatıldığı dizide, pırıltılı Etiler dünyasının gölgesinde yaşayan bir kapıcı ailesinin, hayatla imtihanına yer veriliyor.

Dizide, ailesiyle beraber yaşadığı bodrum katından hayallerinin dünyasına seçkin bir üniversiteyi burslu olarak kazanması ile giren Feriha’nın ve ailesinin hayatı ve başlarından geçen olaylar anlatılıyor.

Kapıcının güzel kızı kendi dünyasından çıkıp, yarattığı yalan dünyanın prensesi olacaktır. Ne var ki, bir genç kızın küçük pembe bir yalan üzerine inşa ettiği yeni dünyası ailesini de çevresindeki herkesi de yutacak ve anne kızın gerçek hayatla mücadelesi adım adım geri dönüşü olmayan bir savaşa dönüşecektir.

Adını Feriha Koydum 52. Bölüm Özeti; EVLİLİK ORTAYA ÇIKIYOR, YER YERİNDEN OYNUYOR!

Emir ve Feriha Cansunun ölüm tuzağı ile hastanelik olurken büyük bir şaşkınlıkla hastaneye koşan aileler, evlilik gerçeği ile yüzyüze gelir. Rıza, öğrendikleri ile kahrolur, Aysun ve Ünal ise çılgına döner. Emir ve Feriha ailelerinin tepkilerine, birbirlerinden aldıkları güçle göğüs gererken her iki ailenin de onlara ve birbirlerine olan öfkesi dinmek bilmez.

Yaşadıklarından yorgun düşen aşıklar, bir süre için İstanbuldaki fırtınaya sırtlarını dönerek adaya gider. Feriha kendini bütün kalbiyle Emire bırakırken Emir ise Rüya konusunu konuşmak için doğru zamanı beklemektedir. Öte yandan Rüya ve annesi Emirin sessizliği karşısında işleri hızlandırmaya karar verir.

Emir ve Feriha, İstanbulda patlayan bombalardan habersiz hayatlarının en özel ve unutulmaz gecesini yaşarken fırtına ise adeta tufana dönüşmek üzeredir.

Adını Feriha Koydum 53. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Adını Feriha Koydum 53.Bölüm 2. Fragmanı


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir