Adını Feriha Koydum 54.Bölüm Fragmanı İzle

Adını Feriha Koydum 54.Bölüm Fragmanı İzle, Adını Feriha Koydum 54.Bölüm Fragmanı, Adını Feriha Koydum 54.Bölüm Fragmanı Seyret, Adını Feriha Koydum 54.Bölüm Fragmanı Full İzle, Adını Feriha Koydum 55.Bölüm Fragmanı İzle, Adını Feriha Koydum Son Bölüm Fragmanı İzle

Adeta bir Türkiye gerçeğinin anlatıldığı dizide, pırıltılı Etiler dünyasının gölgesinde yaşayan bir kapıcı ailesinin, hayatla imtihanına yer veriliyor.

Dizide, ailesiyle beraber yaşadığı bodrum katından hayallerinin dünyasına seçkin bir üniversiteyi burslu olarak kazanması ile giren Feriha’nın ve ailesinin hayatı ve başlarından geçen olaylar anlatılıyor.

Kapıcının güzel kızı kendi dünyasından çıkıp, yarattığı yalan dünyanın prensesi olacaktır. Ne var ki, bir genç kızın küçük pembe bir yalan üzerine inşa ettiği yeni dünyası ailesini de çevresindeki herkesi de yutacak ve anne kızın gerçek hayatla mücadelesi adım adım geri dönüşü olmayan bir savaşa dönüşecektir.

Adını Feriha Koydum 53. Bölüm Özeti; HAMİLELİK ŞOKU FERİHA’YI YIKIYOR

Ada dönüşü, Rüyayı karşılarında bulan Emir, Ferihanın her şeyi bir anda öğrenmesine engel olamaz. Hamilelik şokuyla neye uğradığını şaşıran Ferihanın öfkesi de kırgınlığı da ikisi için de ağır olur. Öte yandan yeni evlilerin apartmana dönmesi kapıcı dairesinde huzursuzluk yaratır.

Mehmet, Ferihanın yukarıda yaşayacak olmasını kaldıramazken, Rızanın da kızının kapıcısı durumuna düşmeyi içine sindirmesi çok zordur. Emir hızla yeni bir ev bulmak için harekete geçer ancak işler düşündüğü gibi gitmez. Feriha ise içinde kopan fırtınalarla başa çıkmaya çalışırken, okulda alaycı bakışların ve dedikoduların apartmanda ise Mehmetin hedefindedir.

Emir ve Rüya hakkındaki gazete haberi ise Feriha için yeni bir darbe olur. Emir suçluluk duygusu ve pişmanlıkla kıvranırken üzerindeki baskıyla çok zorlanmaktadır. Her şey üst üste gelirken, Ferihanın hissettiği acı sonunda öfke patlamasına dönüşür. Yaşadıkları ağır tartışma, Emirde de Ferihada da asla unutamayacakları ağır bir yara açar.

Adını Feriha Koydum 54. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir