Akasya Durağı 152. Bölüm Fragmanı izle

Akasya Durağı 152. Bölüm Fragmanı izle, Akasya Durağı 152. Bölüm Fragmanı, Akasya Durağı 152. Bölüm Fragmanı izle, Akasya Durağı 152. Bölüm Fragmanı Seyret, Akasya Durağı 152. Bölüm Fragmanı HD izle, Akasya Durağı 152. Bölüm Fragmanı Full izle, Akasya Durağı Son Bölüm Fragmanı izle

Akasya Durağı 151. Bölüm Özeti; Arif, Merveye evlenme teklif edecekken eski sevgilisi Sabiha hapisten çıkagelir. Sabiha, cinayetten sabıkalıdır ve hapishaneden kaçmıştır. Arif korktuğu için onunla evlenmek istediğini söyler fakat polisle birlikte hareket ederek sahte bir düğün yapar, komiser nikah memuru kılığında gelir ve Sabiha kıskıvrak yakalanır.

Durak, çalınan çantanın peşine düşer.

Nuri Babanın Müfit adında yakın bir dostu ondan yardım ister. Müfitin çocukları babası adına akli dengesi bozuk diye sahte rapor hazırlamışlardır. Amaçları babalarının elindeki parayı almaktır. Müfit elindeki tüm parayı saklaması için Osman Babaya verir, o da parayı duraktaki dolaba koyunca ortalık karışır. Para dolu çanta çalınınca tüm ekip çantanın peşine düşer.

Osmanın başında kaynana belası vardır

Safiyenin annesi Mukadder hanım, uzun süre kalmak üzere kızına gelir. Osman kaynanasından çok korkar. Devamlı konuşan ve herşeye karışan Mukadder, Osmanın kabusu olur.

Akasya Durağı 152. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir