Benim İçin Üzülme 11.Bölüm Fragmanı izle 15 Ocak Salı

Benim İçin Üzülme 11.Bölüm Fragmanı izle, Benim İçin Üzülme 11.Bölüm Fragmanı Seyret, Benim İçin Üzülme Son Bölüm Fragmanı izle, Benim İçin Üzülme Fragmanı izle 15 Ocak Salı

Benim İçin Üzülme 10.Bölüm Özeti; Nermin ortaya çıkmıştır ancak Harundan bunu bir sır olarak saklamasını ister. Öte yandan Davut her şeyi öğrenmiştir, olanlara anlayış gösterse de Bukenin mutluluğu her şeyden daha önemlidir. Davutun alacağı karar Niyaziyi çok üzecek, Enverin de desteğiyle Bukeyi kaybetmemek için çıkış yolları arayacaktır. Nermin ve Eminenin planları ise Niyazi ve Bukenin kavuşmasının önünde en büyük engeldir.

Benim İçin Üzülme
Birbirinden farklı hikayeleri, güçlü ve renkli karakterleriyle, apayrı coğrafyalarda, farklı dillerde anlatan; İstanbul dan Batum a, Kars tan Artvin Hopa ya kadar uzanan bir aşk masalı”BENİM İÇİN ÜZÜLME” yüreğinize dokunacak.

Karadeniz in iki köklü ailesinin oğulları kankardeşler Niyazi ve Harun, babasıyla birlikte Karadenize mevsimlik işçi olarak gelmiş olan dünyalar güzeli doğulu kız, Buke ye aşık olurlar… Bu aşk, iki aileyi de sonu gelmez acılara sürükleyecek, geri dönülmez bir çatışmanın fitilini ateşleyecektir. Diğer yandan, Avcıoğlu ailesinin yıllardır evinden uzak kalan başarılı, zeki ve yakışıklı oğlu Sinan, onu öz oğlu gibi seven maden kralı ŞahinYılmazın genç ve güzel eşi Kılıçoğlularından Baharla tanışacaktır… Şahinin işlerinin başına geçirmek istediği Sinan ve karısı Baharı; iki ailenin aklına bile getirmek istemeyeceği çok farklı bir gelecek bekliyordur. Ayrıca dedesinin baskılarına boyun eğmeyip Batumda bale eğitimi almak isteyen Birgül ile her şeye rağmen hayata tutunmaya çalışan zihinsel özürlü abisi Orhan, hayalleri için önlerine çıkan tüm engelleri aşmaya çalışacak ve sonuna kadar mücadele edeceklerdir.

BENİM İÇİN ÜZÜLMEnin kadrosunda Rana Cabbar, Beyazıd Gülercan, Sacide Taşaner,Ünal Silver, Rüçhan Çalışkur, Necmeddin Çobanoğlu, Yasemin Büyükağaoğlu gibi usta isimlerin yanı sıra Öykü Çelik, Fulya Zenginer, Selin Şekerci, Tansel Öngel ,Çağlar Ertuğrul gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor. Yapımcılığını Murat Tokatın üstlendiği dizinin hikayesi ise Mahsun Kırmızıgüle ait. Kırmızıgül aynı zamanda dizinin genel yönetmenliğini de yapıyor. Çekimleri Kars, Batum ve Hopada gerçekleşecek olan BENİM İÇİN ÜZÜLMEnin yönetmenliğini ise genç yönetmen Serkan Birinci yapıyor.

Benim İçin Üzülme 11.Bölüm Fragmanı


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir