Benim İçin Üzülme 3.Bölüm Fragmanı izle 20 Kasım Salı

Benim İçin Üzülme 3.Bölüm Fragmanı izle, Benim İçin Üzülme 3.Bölüm Fragmanı Seyret, Benim İçin Üzülme Son Yeni Bölüm Fragmanı izle, Benim İçin Üzülme 20 Kasım Salı Fragmanı izle

Benim İçin Üzülme 2.Bölüm Özeti; Avcıoğlu ailesi, Doğu Anadoluya, Bukeyi istemeye gitmiştir. Bukeye hastalıklı bir aşk besleyen Şiyar, Niyaziyi öldürmek istemiş, ancak onun yerine Niyazinin kardeşi Ahmeti vurmuştur.

Karadenizde ise Sinan ile Arif, Buke ve Niyazinin düğün hazırlıklarına başlamıştır. Karadenizde hummalı bir düğün hazırlığı varken, Doğuda ise ağır bir dram yaşanmaktadır. Acaba Ahmet yaşam savaşını kazanabilecek midir? Aileyi büyük bir umutla bekleyen Karadeniz nasıl bir sürprizle karşılaşacaktır?

Birbirinden farklı hikayeleri, güçlü ve renkli karakterleriyle, apayrı coğrafyalarda, farklı dillerde anlatan; İstanbul dan Batum a, Kars tan Artvin Hopa ya kadar uzanan bir aşk masalı”BENİM İÇİN ÜZÜLME” yüreğinize dokunacak.

Karadeniz in iki köklü ailesinin oğulları kankardeşler Niyazi ve Harun, babasıyla birlikte Karadenize mevsimlik işçi olarak gelmiş olan dünyalar güzeli doğulu kız, Buke ye aşık olurlar… Bu aşk, iki aileyi de sonu gelmez acılara sürükleyecek, geri dönülmez bir çatışmanın fitilini ateşleyecektir. Diğer yandan, Avcıoğlu ailesinin yıllardır evinden uzak kalan başarılı, zeki ve yakışıklı oğlu Sinan, onu öz oğlu gibi seven maden kralı ŞahinYılmazın genç ve güzel eşi Kılıçoğlularından Baharla tanışacaktır… Şahinin işlerinin başına geçirmek istediği Sinan ve karısı Baharı; iki ailenin aklına bile getirmek istemeyeceği çok farklı bir gelecek bekliyordur. Ayrıca dedesinin baskılarına boyun eğmeyip Batumda bale eğitimi almak isteyen Birgül ile her şeye rağmen hayata tutunmaya çalışan zihinsel özürlü abisi Orhan, hayalleri için önlerine çıkan tüm engelleri aşmaya çalışacak ve sonuna kadar mücadele edeceklerdir.

BENİM İÇİN ÜZÜLMEnin kadrosunda Rana Cabbar, Beyazıd Gülercan, Sacide Taşaner,Ünal Silver, Rüçhan Çalışkur, Necmeddin Çobanoğlu, Yasemin Büyükağaoğlu gibi usta isimlerin yanı sıra Öykü Çelik, Fulya Zenginer, Selin Şekerci, Tansel Öngel ,Çağlar Ertuğrul gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor. Yapımcılığını Murat Tokatın üstlendiği dizinin hikayesi ise Mahsun Kırmızıgüle ait. Kırmızıgül aynı zamanda dizinin genel yönetmenliğini de yapıyor. Çekimleri Kars, Batum ve Hopada gerçekleşecek olan BENİM İÇİN ÜZÜLMEnin yönetmenliğini ise genç yönetmen Serkan Birinci yapıyor.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir