Bir Aşk Hikayesi 2.Bölüm Fragmanı izle 2 Nisan Salı

Bir Aşk Hikayesi 2.Bölüm Fragmanı izle, Bir Aşk Hikayesi 2.Bölüm Fragmanı Seyret, Bir Aşk Hikayesi Son Bölüm Fragmanı, Bir Aşk Hikayesi Yeni Bölüm Fragmanı izle 2 Nisan Salı

Kadere isyanla, aşka yakılan ağıtların arasına sıkışıp kalmış genç bir adam Geç kalmışlıkların, keşkelerin, aşkı bulunca yitirmenin dokunaklı hikayesi Almanya Stuttgart sokaklarında bir Türk genci bir aşk hikayesi yeni bölüm fragmanı (Korkut Ali) yıllar önce onu terk eden annesine belgesel kameraları aracılığıyla konuşmaktadır. “ Bekle beni anne seni bulacağım” Diğer yandan aşık olduğu sevgilisiyle evlilik hayalleri kurar.

Ancak kaderinde bir kez daha terk edilmek olduğundan habersizdir. bir aşk hikayesi son bölüm fragmanı Tıpkı klip çekimi için şehre gelen ünlü pop şarkıcısı Tolga ve onun asistanı Ceylan’ın ilerde hayatının en önemli insanlar olacağından habersiz olduğu gibi.

Tolga’yı karşılıksız bir aşkla seven Ceylan, Almanya sokaklarında hayatını kurtaran Korkut Ali’yi İstanbul’da karşısında görünce her şey bir kez daha karışacak, üstelik Korkut Ali’nin yıllarca özlemle aradığı annesinin en büyük sırrına ortak olacaktır.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir