BolumTrFragmani.Com Dizi Fragmanları İçin Tek Adres

Sitemiz BolumTrFragmani.Com Yerli Yabancı Dizi Fragmanları İçin Tek Adres Günümüzde dizi sektörü her geçen gün hızla gelişiyor. Yabancı ya da yerli diziler yapım aşaması tamamlanmadan önce ön izlenim için izleyici kitlesine sunulur. Bu sundukları ön izlenimin adına fragman denilmektedir.

Türkiye’de her kanalı baz alırsak yüzlerce dizi yayınlanıyor. Görüldüğünde daha zor bir iş olan dizi sektörü dizilerini yayınlamadan önce ses getirmek için fragmanlarını vermektedirler. Diziye karşı beklentinin ve merakın artması için yapılmış olan bu ön izlenim videoları diziler ekrana gelmeden ortalama 1 ay önce izleyicinin karşısına çıkarılıyor.

Televizyon ekranlarında yayınlanan dizilerinde sahip olduğu izleyici kadrosu her yayınlanmış olan bölümün ardından gelecek olan bölümü heyecanla bekliyor. Bu nedenle fragmanlar dizi hayranlarına fikir ve merak uyandıracak görüntüler veriyor.

Tek Bir Sitede Tüm Dizileri Buluşturduk

İzlemiş olduğunuz diziler için birçok kategori seçeneği olabilir. Her dizinin kendi içinde bulundurduğu bir konu vardır. Bu konular izleyiciye hitap ettiğinde dizinin beğenisini daha arttırmakta ve bir sonraki bölümün merakı o derece artıyor.

İzleyicinin beğenisini kazanan diziler birden fazla sezon olarak karşımıza çıkıyor. İzlediğimiz her dizinin en önemli parçası fragmanıdır.

Günlük ve haftalık olarak yayınlanan yerli ve yabancı beklenen dizi fragmanları istediğiniz zaman ve istediğiniz kadar takip edebileceğiniz tek bir adreste toplandı. Her dizi için ayrı sayfalara giderek yeni bölüm fragmanlarını bekleme devrine son…

Sitemizin Farkı

Dizi izlemek yoğun geçen günün stresini atmaya çok iyi geliyor. Koşturma içerisinde geçen gününüzü dizi izleyerek biraz da olsa rahatlatıyorsunuz. Bazen dizilerde kendinizi buluyor bazen gülüyor bazen ağlıyorsunuz. Ama günün tüm yorgunluğunu atabiliyorsunuz.

Kararsız kaldığınız dizileri tercih etmeniz için ya da izlediğiniz dizilerin yeni bölümlerinin neler getireceğini görebilmeniz için sitemiz içerisinde Fragman izle seçeneğinden yardım alabilirsiniz.

Bu seçenek sayesinde hem dizi tercihinizi belirleyebilir hem de izlemiş olduğunuz dizilerin yeni bölümlerinde karşınıza çıkacakları anlayabilirsiniz. Sitemizin vermiş olduğu kolaylıklardan birisi de gelecek olan fragmanları da görebiliyor olmanız… Dizilerin beklenen bölümlerine ya da yayına girmemiş olan dizilerin fragmanlarına web sitemiz sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir