Fatmagülün Suçu Ne 63. Bölüm Fragmanı izle

Fatmagülün Suçu Ne 63. Bölüm Fragmanı izle, Fatmagülün Suçu Ne 63. Bölüm Fragmanı, Fatmagülün Suçu Ne 63. Bölüm Fragmanı izle, Fatmagülün Suçu Ne 63. Bölüm Fragmanı Seyret, Fatmagülün Suçu Ne 63. Bölüm Fragmanı HD izle, Fatmagülün Suçu Ne 63. Bölüm Fragmanı Full izle, Fatmagülün Suçu Ne 64. Bölüm Fragmanı izle, Fatmagülün Suçu Ne Son Bölüm Fragmanı izle

Fatmagülün Suçu Ne 62. Bölüm Özeti; Fatmagül ve Kerim, başbaşa sevgililer gününü kutluyor.. Fatmagül’ün gelinliğini kendi elleriyle dikmek istediğini duyan Kerim’in gelecekle ilgili umutları daha da artar. Birbirlerine doğru attıkları küçük adımlar, onları her gün biraz daha yakınlaştırmaktadır. Ebe Nine ve Kadir’in nikahı öncesinde, evde tatlı bir telaş hakimdir. Herkes nikah hazırlıkları için koştururken, Gül Mutfağı’nda da sevgililer gününe özel siparişleri yetiştirmek için büyük bir uğraş verilir. Planlarını uygulayacağı zamanı bekleyen Mustafa, giderek Fatmagül’ü içinde daha da büyütmeye başlar. Mustafa ne pahasına olursa olsun Kerim’den intikamını almaya kararlıdır. Kadir ve Ebe Nine’nin, 14 Şubat’ta gerçekleşen nikah töreni, Kerim ve Fatmagül’ün düğününe ön bir hazırlık olur. Nikah sonrasında yeni evli çift balayına çıkarken, Fatmagül ve Kerim de ilk kez sevgililer gününü kutlamak için yalnız kalırlar. Bütün yaşananları unutup ilk defa yaşıtları gibi davranarak geçirdikleri o gün ve gece ikisi için de çok özeldir.

Diğer taraftan Asu, hayatındaki Fatmagül gerçeğiyle sonunda yüzleşir. Mustafa’nın Fatmagül’ü hala çok sevdiğini, dolaylı da olsa, onun ağzından duymak Asu’ya en büyük darbeyi indirir. Bugüne kadar Mustafa’ya destek olan Asu, sonunda suskunluğunu bozmak üzere Fatmagül’ün karşısına çıkmaya karar verir.

Fatmagülün Suçu Ne 63. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir