Firar 8. Bölüm Fragmanı izle

Firar 8. Bölüm Fragmanı izle Firar 8. Bölüm Fragmanı Seyret Firar 8. Bölüm Fragmanı izle Firar 9. Bölüm Fragmanı izle Firar Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

Firar 7. Bölüm Özeti;

Aziz Ağanın sağlık durumu iyiye giderken Bahtiyanlar artık İstanbuldaki evlerinde yaşamaya karar verirler. Baş düşmanları Nadirin Mardinden kaçtığının farkındadırlar. Nadire Gazi ve Bahar üzerinden ulaşmayı planlarlar. Aziz Ağanın ölüm peşini bırakmıştır ama iyileşir iyileşmez Asude ile nikah kıyması kaçınılmazdır. Civan da bir yandan Mardindeki işleri İstanbula taşıma ile uğraşırken henüz Nadiri yakalayamamanın öfkesini duymaktadır.

Firar halde İstanbula gelen Nadir ise her zamankinden daha çok dikkatli olmak zorundadır. Bir yandan polis peşindedir bir yandan Bahtiyanların intikamı. Tek mutluluğu oğlu Memede kavuşmuş olmaktır.Can yoldaşı Turaç ile birlikte saklanmak için güvenli bir yere yerleşirler, ancak burada fazla kalamazlar. Memedin de hastalığının iyice artması Nadirin elini kolunu iyice bağlar.

Gönül ise hiç bilmediği, hiç tanımadığı bir hayata başlamıştır. Yaptığı, sebep olduğu ve başına gelen her şey için pişmanlık duyar. Oğlunun özlemine neredeyse dayanamaz. Ama onun için seçilen yeni hayatı istemese de yaşamak zorundadır. Bu zor günlerindeki tek destekçisi ve onu koruyan tek insan genelevdeki Fadiktir.

Firar 7. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir