Hayat Devam Ediyor 33.Bölüm Fragmanı Yeni Sezon

Hayat Devam Ediyor 33.Bölüm Fragmanı İzle, Hayat Devam Ediyor 33.Bölüm Fragmanı Seyret, Hayat Devam Ediyor 33.Bölüm Fragmanı Full İzle, Hayat Devam Ediyor Yeni Bölüm Fragmanı İzle, Hayat Devam Ediyor Yeni Sezon Cuma Fragmanı İzle, Hayat Devam Ediyor 34.Bölüm Fragmanı İzle, Hayat Devam Ediyor Son Bölüm Fragmanı İzle

Hayat Devam Ediyor 32.Bölüm Özeti; Beyaz gelinlik giyen Hayat, sonunda sevdiği adama kavuşuyor; ancak hem onu hem de Keremi tahmin bile edemeyecekleri bir son bekliyor. Diğer tarafta Sıraç, Giray ve Pelin arasında yaşanan aşk üçgeninde her şey arapsaçına dönüyor. Sıraç ve Pelin birbirlerine kavuşmuş olmanın sevincini yaşarken, Giray bütün planları bozuyor. Hayat Devam Ediyorun çaresiz diğer aşığı Zeliha için de, mutlu son çok uzakta kalıyor. Berat ile buzları eritirken, aşk üçgeninin ucunda duran Deniz, Zeliha için unutulmaz bir son hazırlıyor.

Hayat Devam Ediyor Dizi Konusu; Çömlekçi İsmail zorla evlendirildiği karısı Kudretten dört, aşık olup Kudretin üzerine kuma getirdiği Cennetten ise üç çocuğa sahiptir. İsmail, çömlekçilikten artık para kazanamamaktadır ve birkaç oğlu Siraç ve kızı Zelihanın desteğiyle İstanbula göç etmeye karar vermiştir. Bu arada ailenin ortanca kızı güzeller güzeli Hayat, yörenin en eski ailelerinden birinin oğlu Keremle gizliden aşk yaşamaktadır.

Gençlik heyecanı ve aşk ateşi ikisinin de hata yapmasına neden olur ve Keremle Hayat evlenmeden önce beraber olurlar. Aile bunu öğrenince şehrin en zengin, acımasız ve güçlü adamlarından 70 yaşındaki Abbasın 15 yaşındaki Hayatı istemesini fırsat bilip kızı Abbasa verirler. Bu olaylar nedeniyle aile, İstanbula neredeyse kaçarak gidip yerleşir. Ancak büyük şehir onlar için büyük bir tuzaktır.

İbrahim ve eşlerinin İstanbula bir türlü uyum sağlayamamaları, İbrahimin çocuklarından Şirinin şöhret ve para tutkusu, Bekirin karanlık yollara sapması, bir kolu sakat olan sessiz Malikin şehirde giderek erozyona uğraması, Hayatın küçücük bedeninin ve ruhunun kabuk bağlamasıyla, etrafına ördüğü duvarların arkasında kalması ve acımasız ve sert bir karakter olup çıkması, büyük oğlan Siraçın imkansız aşkı, Zelihanın ailesi ve aşkı için direnişi gibi iç içe geçmiş durumlar hikayenin temel taşlarını oluşturuyor

Hayat Devam Ediyor 33. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir