Muhteşem Yüzyıl 52.Bölüm Fragmanı İzle

Muhteşem Yüzyıl 52.Bölüm Fragmanı İzle, Muhteşem Yüzyıl 52.Bölüm Fragmanı, Muhteşem Yüzyıl 52.Bölüm Fragmanı İzle, Muhteşem Yüzyıl 52.Bölüm Fragmanı Seyret, Muhteşem Yüzyıl 52.Bölüm Fragmanı Full İzle, Muhteşem Yüzyıl 53.Bölüm Fragmanı İzle, Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm Fragmanı İzle

Muhteşem Yüzyıl 51.Bölüm Özeti; İbrahim Paşa ve Sultan Süleyman arasında sert rüzgarlar esiyor!

İbrahim Paşa heykelini yaptırmak istemesinin bedelini ağır bir şekilde ödüyor. Sultan Süleymanın İbrahim Paşa hakkındaki kararı ne olacak? Hatice Sultan olan biteni öğrenince çılgına dönüyor.

İbrahimin kendi heykelini yaptırması Sultan Süleymanı çok kızdırır. Süleymanın sert tepkisi üzerine İbrahim görevinden azlini ister. İbrahim, Süleymanın hiddetinden çekinir. Bir süre olsun payitahttan ayrılmaya karar verir.

Hatice Sultan için kötü günler başlar!

Hatice Sultan, İbrahimin gidişine bir anlam veremez. İbrahim ise yaşananlardan Hatice Sultana bahsetmek istemez. İbrahimin yolculuğu, Ayas Paşa tarafından kesilir. Hatice Sultanı sarayının salonunda kötü bir süpriz beklemektedir. Hatice gördükleri karşısında, Sultan Süleymanın karşısına çıkmaktan çekinmez.

Daye ve Nigar, Hürreme boşanma mevzusunu anlatmak zorunda kalır. Daye, Nigarın İbrahimle görüşmesini engellemek ister. Nigar hakkında sert bir karar alır.

Ay Bige yaşadıklarının ardından Bali Beyin kendisinden vazgeçtiğinden emin olur. Hürrem Sultan ise ona hakikatin böyle olmadığını göstermek ister. Vakit kaybetmeden araştırmalara başlar. Ay Bige duyduklarından sonra Bali Beyi affedecek mi?

Mahidevran, Ay Bige ve Mustafanın nişanı için hazırlıklara başlar. Sahip Giray Han nişana katılmak üzere İstanbula gelir. Ancak Şehzade Mustafa saraydan ayrılmıştır. Şehzade Mustafanın yokluğunu ise hiç beklenmedik bir isim telafi eder.

Muhteşem Yüzyıl 52. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.


Yorumlar

Muhteşem Yüzyıl 52.Bölüm Fragmanı İzle — 14 yorum

 1. hürrem abigenin tarafından artık mahidevranı yok edecek.hürrem ay bige ve mustafanın evlenmelerine izin vermeyecek…

 2. haseki mahidevran sultanım bu bölümde hiçç alamasın mutlu olsun ve dee hürremden güzel olsun güzel giydirin tktırın sultanıma hurrem haseki mahidevran sultanımızın yanında sönük kalsın ve hep bu bölümde hurrem mutsuz olsun….))))))

 3. sule sule yanına gelmiyayim haa haseki mahidevran sultanım ve şehzade mustafa hakknda boyle konusma o bizim bırıcık sultanımız ve sehzademiz bunu sakın untma
  kimse haseki mahidevran sultanım hakkında boyle konuşmasın
  osmanlı padişahın bırıcık sultanı varrr o da HASEKİ MAHİDEVRAN SULTANIM dır bunu herkes bilsin ona gore yorum yazın insanları da sinirlendirmeyin ..

 4. Boşa hayyaller kurma haseki yakında hürrme olucak 🙂 snn sultanım dediğin kişi nikah kıydımı 4 tana oğlu oldumu peki valide sultan olucakmı?* ama sen merak etme yhani hürreme daha neler yapıcak süleyman git gide ona kilitlenicek 🙂 onlarınki vazgeçilmez aşk kimse bunu değiştiremezzzzz hee bide ykında hürrem haseki olucak mahidevrana kışş kış 🙂 şimdi toz ol bakam 😀

 5. Arkadaşlar kimse bu yalanı değiştiremez mahidevran şuan haseki ama hürremim olucak 😀 snn sultanın(tebbete söüyorum) nikah kıydımı valide olucakmı 4 oğlu varmı hürrem daha üstün ve dahaada üstün olucak 🙂 kimse bunu değiştiremz hee bide sölemedn edemicek muhteşem yüzyıl dizinde hürrem hepsinede bin basar

 6. hürrem şu an haseki mahidevran sadece mustafanın annesi bu yüzden gereksiz ayrıca nedir bu mustafa hayranlığı sanki benim favorim hürrem ama o da ne yazık ki valide sultan olamadan ölecek zavallı çok çektirmişler sultanıma

 7. Off siz hiç bişey bilmiosunuz ben hürremin ve mihrimahın kitabını okudum şimdide nurbanuyu okkuyorum hürrem oğlunun tahta çıktığını göremeyecek. Çünkü selim tahta çıktıında hürrem ölücek. E suleyman hürremin kışkırtmasıyla mustafayı boğdurtcak. maidevran oğlunun mezarında yaşamaya devam edicek. sonra tahta geçen selim, mahidevranın oğlu mustafaya türbe yaptırcak mahidevrana maaş bağlatcak öyle yani .

  • Evet doğru soyluyorsunuz kardelen bende okudum arkadaslar hürrem valide maalesef olmayacak çünkü hürrem süleyman dan 8 sene önce oldu ve selimin tahta çıkışını görmeyecek.tebbet sende doğru konuş süleyman daha geçen bölümde haseki hürrem sultan deyiye girayhana öyle tanistirdi yani çenenini kapat.

 8. Tek Sultan hurrem dir arkadaslar Mustafa’ya gelince onu kendi babası kanuni Sultan Süleyman öldürecektir neden mı?taht kavgası başlayacak şehzadeler arasında ondan .İbrahim paşaya gelince şimdi ölmeyecek sefer den gelince Ramazan yemeğinden sonra yine kanuni Sultan Süleyman tarafından öldürülecektir .ve ilk olara ayrıca vali de vefat edicek sonra mahide vefat edicek ve hurrem hiç bir zaman harem i yonettemicek 80 lli yaslarda vefat edecek Kanuni’de en kadim cariyesiyle huzuru bulup yoluna devam edicek diyetlerini anlatmıyorum izleyin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir