Muhteşem Yüzyıl 52.Bölüm Fragmanı İzle

Muhteşem Yüzyıl 52.Bölüm Fragmanı İzle, Muhteşem Yüzyıl 52.Bölüm Fragmanı, Muhteşem Yüzyıl 52.Bölüm Fragmanı İzle, Muhteşem Yüzyıl 52.Bölüm Fragmanı Seyret, Muhteşem Yüzyıl 52.Bölüm Fragmanı Full İzle, Muhteşem Yüzyıl 53.Bölüm Fragmanı İzle, Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm Fragmanı İzle

Muhteşem Yüzyıl 51.Bölüm Özeti; İbrahim Paşa ve Sultan Süleyman arasında sert rüzgarlar esiyor!

İbrahim Paşa heykelini yaptırmak istemesinin bedelini ağır bir şekilde ödüyor. Sultan Süleymanın İbrahim Paşa hakkındaki kararı ne olacak? Hatice Sultan olan biteni öğrenince çılgına dönüyor.

İbrahimin kendi heykelini yaptırması Sultan Süleymanı çok kızdırır. Süleymanın sert tepkisi üzerine İbrahim görevinden azlini ister. İbrahim, Süleymanın hiddetinden çekinir. Bir süre olsun payitahttan ayrılmaya karar verir.

Hatice Sultan için kötü günler başlar!

Hatice Sultan, İbrahimin gidişine bir anlam veremez. İbrahim ise yaşananlardan Hatice Sultana bahsetmek istemez. İbrahimin yolculuğu, Ayas Paşa tarafından kesilir. Hatice Sultanı sarayının salonunda kötü bir süpriz beklemektedir. Hatice gördükleri karşısında, Sultan Süleymanın karşısına çıkmaktan çekinmez.

Daye ve Nigar, Hürreme boşanma mevzusunu anlatmak zorunda kalır. Daye, Nigarın İbrahimle görüşmesini engellemek ister. Nigar hakkında sert bir karar alır.

Ay Bige yaşadıklarının ardından Bali Beyin kendisinden vazgeçtiğinden emin olur. Hürrem Sultan ise ona hakikatin böyle olmadığını göstermek ister. Vakit kaybetmeden araştırmalara başlar. Ay Bige duyduklarından sonra Bali Beyi affedecek mi?

Mahidevran, Ay Bige ve Mustafanın nişanı için hazırlıklara başlar. Sahip Giray Han nişana katılmak üzere İstanbula gelir. Ancak Şehzade Mustafa saraydan ayrılmıştır. Şehzade Mustafanın yokluğunu ise hiç beklenmedik bir isim telafi eder.

Muhteşem Yüzyıl 52. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir