Muhteşem Yüzyıl 53.Bölüm Fragmanı İzle

Muhteşem Yüzyıl 53.Bölüm Fragmanı İzle, Muhteşem Yüzyıl 53.Bölüm Fragmanı, Muhteşem Yüzyıl 53.Bölüm Fragmanı Seyret, Muhteşem Yüzyıl 53.Bölüm Fragmanı Full İzle, Muhteşem Yüzyıl 54.Bölüm Fragmanı İzle, Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm Fragmanı İzle

Muhteşem Yüzyıl 52.Bölüm Özeti; Muhteşem Yüzyılın yeni bölümünde merakla beklenen tüm sorular cevap buluyor. Sultan Süleyman, İbrahim hakkında ölümcül bir kararın eşiğinde. Sultan Süleyman İbrahimin hayatını bağışlayacak mı? Muhteşem Yüzyıl yeni bölümü ile 21 Mart Çarşamba Starda.

Sultan Süleyman İbrahim’in hayatını bağışlayacak mı?

Sultan Süleyman, İbrahimin yeniden saraydan ayrılmak istemesinden dolayı rahatsız olur. Tereddüt etmeden İbrahimi zindana attırır. Sultan Süleyman sadrazamı hakkında karar verirken, durumu bir tek Valide ile paylaşır. İbrahim, Sultan Süleymanın karşısına çıkarılır. Sultan Süleyman ve İbrahim arasında gergin bir konuşma geçer. Sultan Süleyman, İbrahim hakkında hayati bir karar verir.

Hatice ise İbrahimin saraya dönmesinden umutlanmış. Ona kavuşacağı anı beklemektedir. Valide Sultan ondan gerçeği saklamak ister. Ancak Hürrem, Haticeyi olan bitenden haberdar eder. Hatice duydukları karşısında sert bir tepki verir.

Muhteşem Yüzyıl 53. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir