Şefkat Tepe 121.Bölüm Fragmanı Seyret 12 Ekim Stv

Şefkat Tepe 121.Bölüm Fragmanı 12 Ekim Cumartesi, Şefkat Tepe 121.Bölüm izle Örgüt Sessizce Büyüyor! Heyecanın bir an bile eksik olmayacağı Şefkat Tepe’in 120. bölümünde;
Şahin’in ölüm haberiyle yıkılan Aslı, Zelal’in zoruyla da olsa psikoloğu Yusuf’un evlilik teklifini kabul etmeyi düşünür. Yasemin ise Serdar’a bir mektup bırakarak gider. Onu durdurmaya yeltenen Serdar, kendisine kurulan tuzak nedeniyle başarılı olamaz.
Diğer yandan Şahin, örgütün ailelerden zorla koparıp dağa kaçırdığı çocuklarla birlikte rehin tutulur. Cemal ise, hain bir plan yaparak mahkumları av, çocukları avcı yaparak çirkin bir oyun başlatır.

şefkat tepe 121.bölüm fragmanı izle Serdar Komutan ve askerlerinin destansı hikayesi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Terörün çirkin yüzünün tüm şiddetiyle yaşandığı yıllarda, Güneydoğu halkı için huzurlu günler oldukça uzakta gibi görünmektedir. Fakat kirli oyunlarıyla insanları kullanan terör örgütünün hesaba katmadığı bir şey vardır: Sungurlar Timi. Şefkat Tepe, heyecan ve aksiyon dolu sahneleriyle gerçek bir ekran fenomeni.

kaynak: http://tvnet.trbolumfragmani.com/sefkat-tepe-121-bolum-fragmani-12-ekim-cumartesi/


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir