Seni Bana Yazmışlar 8. Bölüm Fragmanı izle

Seni Bana Yazmışlar 8. Bölüm Fragmanı izle Seni Bana Yazmışlar 8. Bölüm izle Seni Bana Yazmışlar 8. Bölüm Fragmanı izle Seni Bana Yazmışlar 8. Bölüm izle Seni Bana Yazmışlar Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

AŞKLARINI GERİ İSTİYORLAR! En beklemedikleri anda, sevgilileri tarafından terk edilen bir kadın ve bir erkek. Zeynep Yalçın’a aşık, Mehmet de Burcu’ya. İkisinin de amacı sevgilileriyle mutlu bir yuva kurmak. Ancak Zeynep evlenme teklifi almayı umarken, Mehmet de evlenme teklif edeceği gün terk edilir. İşte Zeynep ve Mehmet’in yolları bu olaydan sonra kesişir. Çünkü Yalçın ve Burcu birbirleriyle sevgili olmuş, bu uğurda eski sevgililerinden vazgeçmişlerdir. Her ne kadar birbirleriyle anlaşamasalar da artık Zeynep ve Mehmet’in ortak bir hedefi vardır. Yalçın’la Burcu’yu ayırmak.

Seni Bana Yazmışlar 7. Bölüm özeti

Zeynep gizemli yabancının aslında Mehmet olduğunu Burcuya tam söyleyeceği sırada Mehmet beklenmedik bir şey yapar ve Burcuya Zeyneple birlikte olduklarını söyler. Burcu bu havadis ile şaşkına döner, beklediği gizemli yabancı da ortalıkta gözükmeyince çekip gider. Zeynep Mehmete neden böyle bir şey yaptığını sorduğunda Mehmet artık Yalçın ve Burcuyu tekrar elde etmek için son kozları olan kıskandırma taktiğine geçtiklerini söyler. Bu fikir Zeynepin de aklına yatar, son kozları olan kıskandırma fikrini hayata geçirmek için çalışmaya başlarlar ve olaylar onları da şaşırtan bir şekilde gelişir.

Bu sırada abisi Mehmetle kavga eden Emre evi terk ederek Cansu ve Blondienin yanına taşınır. Emre böylelikle Cansuya yakın olacağını ve ilişkilerinin ilerleyeceğini düşünmektedir.

Nihat ise 15 yıl sonra çıkıp gelen gençlik aşkı Mediha ile Zeynepin ablası Ayşe arasında kalmıştır. Mediha Nihata birlikte dünyayı gezmeyi teklif eder, Nihat aklı ve kalbi karışmış halde bir karar vermeye çalışır.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir