Son 16.Bölüm Fragmanı

Son 16.Bölüm Fragmanı İzle, Son 16.Bölüm Fragmanı Seyret, Son 16.Bölüm Fragmanı Full İzle, Son Yeni Bölüm Fragmanı İzle, Son 23 Nisan Fragmanı İzle, Son 17.Bölüm Fragmanı İzle, Son Yeni Bölüm Fragmanı Seyret

Aslında hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Mutlu bir evlilik Birbirine aşık bir karı-koca Çocuklarının üzerine titreyen anne-baba Şüphesiz, yalansız, güven dolu bir ilişki Bir gün tüm hayatınızın aslında koca bir yalandan ibaret olduğu gerçeği yüzünüze bir tokat gibi çarpabilir Üç tip kadın vardır: Eviyle evli olan, çocuğuyla evli olan, kocasıyla evli olan. Aylin ilk günden beri kocasıyla evli olan kadınlardan olmuştu. Evlilikleri boyunca bir gün bile şüphe duymamıştı Selim’den Bir gün bile yalan söyleyebileceğini düşünmemişti, aldatılacağını aklına getirmemişti. Ta ki o güne kadar Bir uçak kazası haberi ile hayatı alt üst olana kadar Onların “Son”u nasıl olacak? Kadrosunda, Erkan Can(Ali), Nehir Erdoğan(Aylin), Yiğit Özşener (Selim), Berrak Tüzünataç (Alev), Engin Altan Düzyatan (Halil), Uğur Polat(Kudret), Ahmet Leventoğlu(Asım), Ülkü Duru (Feride) ve Aylin Aslım’ın(Selen) yer aldığı dizi, Pazartesi günlerinin yeni fenomeni olmaya aday.

Son 15. Bölüm Özeti;

Bahman ve Selimin yolları ayrılmıştır. Selim artık yalnız ve çaresizdir. Bahmanı yakalayamayan emniyet Ali Komiseri sorguya çeker. Majid Leylayı bulmak için Türkiyeye gitmeye karar verir. Aylin, Leyla ve Selime dair her şeyi Halilden öğrenir. Tüm bu yaşananlardan habersiz olan Leyla ise İranda bir hücrede esir tutulmaktadır.

Son 16. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir